Poljska: UN-ova konferencija o klimatskim promjenama

• Finska: Rus Alexander Bolshunov pobjednik utrke skijaškog trčanja na 15 km

Finska: Rus Alexander Bolshunov pobjednik utrke skijaškog trčanja na 15 km

26.11.2018 08:38

• Norvežanka Therese Johaug pobjednica utrke skijaškog trčanja na 10 km Svjetskog kupa  u Ruki

Norvežanka Therese Johaug pobjednica utrke skijaškog trčanja na 10 km Svjetskog kupa u Ruki

26.11.2018 08:06

• Nijemci slavili u štafeti 4x5 km nordijske kombinacije na Svjetskom kupu u Ruki

Nijemci slavili u štafeti 4x5 km nordijske kombinacije na Svjetskom kupu u Ruki

26.11.2018 07:54

• Finska: FIS Svjetski kup u skijaškim skokovima

Finska: FIS Svjetski kup u skijaškim skokovima

25.11.2018 13:32

• Finska: FIS Kombinirani Svjetski kup Ind Gundersen osvojili Austrijanac i Norvežanka

24.11.2018 13:12